Aké vajíčko na kočík Cybex Balios S Lux?

Zodpovedané
8. jan 2024

Ahoj,

plánujeme kúpiť kočík Cybex Balios S Lux.

Aké vajíčko bude pasovať na tento kočík?

Pozerali sme Aton 5 alebo Aton B2.

Aký je medzi nimi rozdiel?

Ďakujem

Ahoj,

kompatibilitu konkrétnych autosedačiek – tzv. vajíčok nájdeš v našom podrobnom Modro-koníkovskom popise v odseku, ktorý je venovaný autosedačkám.

Autosedačka

  • Autosedačky vlastnej značky Cybex s príslušnými adaptérmi.
  • Alebo je možné s príslušnými adaptérmi pripojiť autosedačky známych značiek, napríklad Maxi-Cosi – Citi, CabrioFIX, Pebble, Pebble +, Rock, Joie, BeSafe – izi Go, modulárne izi Go, Kiddy – Evolution Pro 2, Evolunafix, Evolunafix i-size atď.

Rozdiel medzi vajíčkami Cybex Aton 5 a Cybex Aton B2 i-Size bola nedávno zodpovedaná v našej poradni, takže Ti ju pripájam sem:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally