Ako sa od seba líšia kočíky Joolz Day?

Zodpovedané
8. feb 2023

Ahoj,

mám kočík Joolz Day z druhej ruky a neviem akú radu mám.

Chcela by som kúpiť gumové kolieska a tie som našli len k 2. a 3. generácii.

Akú generáciu mám?

Ďakujem

Ahoj,

prvým podstatným rozdielom medzi nimi je ich rozdielna váha:

  • Joolz Day - váha konštrukcie s nadadením športovým sedadlom je 11,5 kg.
  • Joolz Day2 a Joolz Day3 - váha konštrukcie s nadadením športovým sedadlom je 12,9 kg.

A potom ich rozpoznáš podľa dizajnu.

Podľa Tvojich fotiek to vyzerá, že máš Joolz Day2.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally