Aký je kočík Peg-Pérego Ypsi?

Zodpovedané
25. nov 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka Peg-Pérego. Hľadám trojkombináciu alebo môže byť aj dvojkombinácia.

Našla som Peg-Pérego Ypsi Combo 2020 New Life. Vyzerá celkom fajn. Určite chcem, aby mal nafukovacie kolesá a športová časť bola otočná.

Aký je Tvoj názor na tento kočík?

Ďakujem

Ahoj,

nemôžem povedať, že by bol kočík Peg-Pérego Ypsi zlý.

Toto sú mínusy z môjho pohľadu:

  • malé rozmery vaničky iba 75 × 31,5 cm - ak sa ti narodí väčšie bábätko, tak sa ti do nej veľmi skoro nezmestí,
  • chýbajúce vetracie otvory na vaničke,
  • opierka nôh na športovej časti bez možnosti polohovanie - nepraktické,
  • skladanie kočíka je spravené nepraktickým a náročným spôsobom,
  • chrbtová opierka športovej časti má iba 49 cm - čo je dosť málo,
  • bojím sa, že jeho konštrukcia sa ti po čase rozhŕka.

Peg-Pérego Ypsi

Ak by som ti mala odporučiť niečo podobné, tak skús radšej siahnuť po modeli Baby Jogger City Premier. Je to luxusný športový kočík s otočným korýtkovým sedadlom. Ložná plocha sedáku je jednou z najdlhších na trhu. Nožnú opierku môžeš pre väčšie dieťa dokonca predĺžiť. Väčšie kolesá sú plne odpružené a zvládnu aj zhoršené podmienky. Vyniká jednoduchým systémom skladania, ktorý zvládneš aj jednou rukou. Po poskladaní je kompaktný. Pomocou adaptérov k nemu dokážeš pripojiť autosedačku alebo hlbokú vaničku. Na výber je užšia skladacia vanička Compact alebo pevný Deluxe model.

Baby Jogger City Premier

Prípadne si skús pozrieť dizajnovo veľmi zaujímavý a nevšedný Jané Muum V2. Je všestranný, čo sa jeho funkcií týka.

Jané Muum V2

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally