Aký je rozdiel medzi kočíkom ABC Design Salsa 4 a Moon Rocca Edition +?

Zodpovedané
10. jan 2023

Ahoj,

rozhodujem sa medzi ABC Design Salsa 4 a Moon Rocca Edition +. Kočíky spĺňajú všetko, čo potrebujem. Sú vetrateľné, čo je dôležité pre moje letné bábätko. Cenovo sú na tom skoro rovnako.

Čo by bol rozhodujúci faktor u Teba?

Obidva vyzerajú skladne, priestor pre bábätko majú skvelý.

Aký je v nich rozdiel?

Ďakujem

Ahoj,

pri konečnom rozhodovaní hlavne zvažuj funkcie a vlastnosti, ktoré Vám uľahčia život.

ABC Design Salsa 4 je mestský kočík vhodný pre vyšších rodičov a Moon Rocca Edition + zase kočík na dedinu pre stredne vysokých rodičov.

Bratským modelom Salsa 4, ktorý má nafukovacie kolesá a je vhodný na dedinu je ABC Design Salsa 4 Air.

Najdôležitejšie kritériá záverečného výberu kočíka sú:

  • celková váha kočíka - závisí od nej manipulácia s kočíkom, zdvíhanie,
  • skladanie,
  • skladnosť - teda celkové rozmery kočíka po zložení a rozložení,
  • terén, v ktorom sa budeš s kočíkom pohybovať - mesto, dedina - závisí od neho odolnosť konštrukcie a správny výber materiálu kolies spolu s odpružením,
  • výška chrbtovej opierky - aké veľké dieťa sa do kočíka zmestí,
  • nosnosť športového sedadla - aké veľké a ťažké dieťa sa do kočíka zmestí.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally