Aký nekorýtkový kočík podobný Bugaboo Buffalo odporúčaš?

Zodpovedané
8. sep 2021

Ahoj,

mám výborný kočík Bugaboo Buffalo s pevnou konštrukciou a úplne jednoduchou manipuláciou. Neviem si však zvyknúť na korýtkové sedenie.

Rada by som ho vymenila za niečo rovnako kvalitné, výborne ovládateľné s porovnateľnými kolesami, ktoré zvládnu aj nerovný terén.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

nanešťastie Bugaboo má väčšinu kočíkov iba s korýtkovým typom sedenia. Jedine Ant a Bee je nekorýtkový, ale to sú čisto mestské prevedenia kočíkov a na môj vkus sú celkovo dosť nízko položené.

Takže som sa vydala cestou iných značiek, radila by som ti pozrieť si Babystyle Oyster 3, tento kvalitný kočík od výrobcov z Veľkej Británie ťa možno upúta svojím jednoduchým dizajnom a praktickosťou.

Babystyle Oyster 3

Zaujímavým dizajnom a svojou funkčnosťou nie len do mestského terénu je aj model Britax Go.

Britax Go

Veľmi dobrým spoločníkom sa môže stať aj Mutsy Nio, ktorý očarí nielen svojim nevšedným konštrukčným prevedením ale aj kompaktnosťou po zložení, dokonca ho po zložení môžeš ťahať ako príručnú batožinu.

Mutsy Nio

A určite nesmiem zabudnúť na Cybex Balios S, ktorý určite vyniká vo svojej triede. A to nielen dizajnom ale aj kvalitou, ľahkosťou a kopaktnosťou.

Cybex Balios S

Držím palce. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally