Aký športový kočík na posledné kočíkové obdobie?

Zodpovedané
30. jún 2022

Ahoj,

hľadám kočík pre dvojročnú dcérku na príležitostné spanie a rýchle presuny.

Moje priority:

  • čo najmenší po zložení,
  • nízka hmotnosť,
  • dlhá ložná plocha,
  • ovládanie jednou rukou,
  • priestranný nákupný košík,
  • rozumná cena,
  • môže byť aj bazárový.

Aký mi vieš poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

ak chceš čo najmenší rozmer po zložení, tak ma napadol Baby Jogger City Mini Zip, ale je horšie zohnatelný na bazáre. Poteší veľmi ľahkou hmotnosťou (cca 7 kg), skladnosťou a má dostatočne dlhú ložnú plochu na svoj typ.

Medzi priestrannejšie a zároveň ľahké a skladné kočíky patrí aj Babystyle Oyster Zero a Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade.

Alebo potom Mamas&Papas Armadillo.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia