Aký športový korýtkový kočík na dedinu i do mesta?

Zodpovedané
19. nov 2022

Ahoj,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov.... Vďaka za podrobný popis modelu Britax Strider S. U nás je nedostupný v predaji a môj problém teda týmto kočíkom nevyriešim.

Potrebujem korýtko na dedinu i do mesta pre 9-mesačné dieťa, ktoré ešte samo nesedí. Sme vyšší rodičia - 178 a 180 cm. Ideálne taký kočík, ktorý sa dá kúpiť v samostatnej športovej verzii, kvalitnejší ale z bazáru.

Existuje vôbec taký?

Páčil sa mi aj Uppababy Cruz V2, ale tiež sa nedá u nás kúpiť.

Ďakujem

Ahoj,

pripnem Ti tu pár podobných otázok, ktoré by Ťa mohli inšpirovať. Spomínam v nich kočíky, ktoré majú vyššiu nosnosť a dajú sa zakúpiť aj ako samostatný športový kočík:

Ďalšími kočíkmi vhodnými pre vyšších rodičov do mesta ale aj na dedinu sú Bugaboo Fox 3, Bugaboo Lynx, Baby Jogger City Sights, Thule Urban Glide 2, ABC Design Salsa 4 Air alebo Moon Relaxx Edition, ktorý som Ti už asi odporúčala. Potom to je aj Tutis Viva4 a veľa ďalších.

Musíš si jednoducho určiť základné kritériá a podľa nich napasovať kočík. Ver mi, že dokonalý kočík neexistuje a bude potrebné urobiť menšie alebo väčšie ústupky.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally