Alternatíva ku kombinovaným kočíkom Moon Style/Moon Nuova s vhodnejšou strieškou

Zodpovedané
17. feb 2020

Ahoj.

Vedela by si nam poradit nejaku alternativu k lu kociaru Moon Style? Style sa nam paci, ale sportova cast sa nam zda trocha prilis otvorena a vychadza nam to tak, ze sportovu cast zacneme vyuzivat akurat v zime. Po predlzeni striesky je na nej ale sietka, ktora sa neda prikryt. Paci sa nam strieska na sportovej casti Moon Nuova, no nie sme si isti, ci chceme taky tazsi kociar, akym je Nuova.

Nieco s dobrou strieskou na sportovej casti, vhodne na zimu, v podobnej cene ako je Style / Nuova?

Ahoj,

Moon Style - je pravda, že je otvorenejší. Nevidím to ako problém, lebo v lete dieťatko aj tak potrebuje čo najviac prístupu vzduchu, a v zime ho predsa len chráni hrubý fusak plus oblečenie. Ale chápem, že máš nejaké požiadavky a predstavy a ak ich nesplňuje, nie je ti sympatický.

Moon Style

Moon Nuova mne osobne zasa vadí privysokou váhou plus menšou sedacou časťou. Ten mi prosté už príde zastaralý, najmä oproti Style-u.

Moon Nuova

Niečo podobné - ja by som sa obzrela po Jané Kawai, ABC Design Salsa 4, Baby Jogger City Premier či Easywalker Harvey2. Možno aj Concord Wanderer ťa zaujme, aj keď ťažší. A z lacnejších - Espiro Only.

Jané Kawai

ABC Design Salsa 4

Baby Jogger City Premier

Easywalker Harvey2

Concord Wanderer

Espiro Only 2020

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli