Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj!

Pravdupovediac, napriek presvedčeniu, že Bugaboo sú skvelé kočíky - Cameleon nevynímajúc - ja osobne nie som presvedčená, že je to akurát ideálna voľba pre skoro dvojročné, podľa tvojich vlastných slov vyššie dieťatko. Sedák nie je malý, ale v tomto veku mi už kupovať iný kočík s otočným, a tým pádom jednoznačne menším sedadlom (oproti menšiemu a ľahšiemu kočíku neotočnému) príde zbytočné. Ak vyslovene nevyžaduješ kočík s reverzibilným sedadlom (čo si myslím, že po tom, čo si už vybrala a mala tvoj Moon Jet-R, nevyžaduješ), ja osobne by som sa priestorovo i pohodlnostne sústredila na odľahčenejšie modely so sedacou časťou neotočnou, a tým aj priestrannejšou.

Mojím návrhom, zohľadňujúc tvoju požiadavku ovládateľnosti a zimy, by bol napríklad trojkolesový Britax B-Motion Plus(je aj v štvorkolesovej verzii, ak je to požiadavka). Nevýhoda - šikmejšie sedenie je vyvážená fajn (a bezúdržbovými) kolesami aj na sneh plus kopou priestorom… Ďalším kandidátom by mohol byť Nuna Tavo, možno aj ABC Design Okini.

Oyster Zero by bol super voľbou, ale vyslovene do snehu nie. Len čo sa manipulácie, priestoru i skladania týka. Mutsy Nexo tiež opdľa mňa môže byť, ak teda je tvoj malý z tých chudších (je to pohodlný, ale užší športový kočík).

A ak teda naozaj radšej korýtkový, a teda aj otočný sedák, ja by som upriamila pozornosť na podstatne priestrabnnejší, a aj super ovládateľný Baby Jogger City Premier, prípadne starší City Versa z bazáru.