Dá sa dokúpiť vanička na Cybex Balios S Lux?

Zodpovedané
28. nov 2021

Ahoj,

mám športový kočík Cybex Balios S Lux.

Dá sa na tento kočík kúpiť aj iná vanička ako tá, čo je k nemu originál?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

neviem o tom, že by iná hlboká vanička ako je Cot S pasovala na model Cybex Balios S Lux. Pri autosedačke - vajíčku výrobca takúto možnosť ponúka. Teda za predpokladu dokúpenia adaptérov k pripojeniu vajíčka inej značky, ale u hlbokej vaničky takáto možnosť nie je. Teda aspoň o nej neviem. Aj keď som prehľadala dosť veľa stránok.

Cybex Balios S

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally