Existuje širší a celkovo väčší kočík, ktorý je ľahko zložiteľný?

Zodpovedané
6. dec 2023

Ahoj,

chcela by som kúpiť kočík, ktorý je ľahko zložiteľný a ľahký. Nemusí sa skladať a rozkladať. Podmienka je, aby bol širší a celkovo väčší. Syn má teraz 1,5 roka, ale ideálne chceme kočík používať čo najdlhšie aj do troch - štyroch rokov na nejaké výlety a dlhšie cesty, preto ten širší rozmer.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

veľmi populárny a cenovo dostupný športový model kočíka je Carrello Bravo Plus. Viac informácií o ňom spolu s porovnaním s inými modelmi nájdeš v týchto mojich nedávno zodpovedaných otázkach:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally