Existujú hlboké kočíky s vaničkou cca 90 cm?

Zodpovedané
3. okt 2022

Ahoj,

prosím o pomoc pri výbere kočíka.

Dá sa na Slovensku zohnať kočík, ktorý by mal vaničku bližšie k 90 cm (vnútorný rozmer)?

Postrehla som, že v Škandinávii majú dostupné naozaj priestranné vaničky, ale na Slovensku som zatiaľ nič také nenatrafila.

Je nejaká značka/model, ktoré sú naozaj priestranné a majú matrac aspoň 85, ideálne skôr 90 cm?

Ďakujem

Ahoj,

kočík s hlbokou vaničkou nad 90 cm som na našom trhu nenašla.

Toto sú kočíky s najväčšími hlbokými vaničkami, ktoré kúpiš na našom trhu:

  • Bohemia Nori má hlbokú vaničku s vnútornými rozmermi 87 x 38 cm.
  • Tutis Viva4 má hlbokú vaničku s vnútornými rozmermi 84 x 46 cm.
  • Baby Sky Stratos má hlbokú vaničku s vnútornými rozmermi 83 x 35 cm.
  • Baby Design Smooth má hlbokú vaničku s vnútornými rozmermi 81 x 40 cm.
  • Moon Style má hlbokú vaničku s vnútornými rozmermi 81 x 32 cm.

Väčšie, resp. priestrannejšie hlboké vaničky majú značky: Camarelo, Babylux, Adamex alebo Coletto.

Určite si prečítaj náš MK článok a pozri video: Ako vybrať hlboký kočík?

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally