Je kočík ABC Design Swing kvalitný?

Zodpovedané
8. apr 2022

Ahoj,

dnes som bola v predajni, kde ma najviac zaujal kočík ABC Design Swing. Ide o kombináciu 2v1.

Je to kvalitný kočík?

Aká je jeho športová časť?

Ďakujem

Ahoj,

kočík ABC Design Swing zaradíme do našej kočíkopédie čo najskôr. 🙂

Značka ABC Design má kvalitné a veľmi podarené kočíky, takže nie je sa čoho obávať.

Swing patrí medzi ľahšie mestské kočíky (cca 11,5 kg) a je určený predovšetkým pre rodičov, ktorí uprednostňujú nižšiu hmotnosť a dobrú skladnosť pred jazdnými vlastnosťami v teréne. A to či už kvôli častému cestovaniu a skladaniu kočíka do auta, alebo každodennému ťahaniu kočíka do schodov. Hlboká vanička je na svoj typ pomerne priestranná, má predlžovaciu striešku s ventilačným okienkom a je možné ju zložiť na placku. To oceníš pri menšom kufri auta. Športová časť je obojsmerná, veľmi priestranná. Samozrejmosťou je aj úplný ľah a polohovanie nôh, ktoré je prakticky umývateľné. Zloženie je jednoduché, pričom športovú časť dokážeš zložiť dohromady aj s konštrukciou.

Ako najväčšiu nevýhodu vidím penové kolesá. Pokiaľ sa však budeš pohybovať prevažne po meste a nie si náročná, tak budú dostatočné. Rukoväť je výškovo nastaviteľná, takže si ju plne prispôsobíš svojej výške pre pohodlné ovládanie kočíka. Celková jazda s kočíkom a jeho manipulácia je ľahká, čo je jeho najväčšou prednosťou. Keď k tomu pripočítam aj podarený dizajn a výhodnú cenu, tak za kop určite stojí.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia