Joolz Day3/Hub, Oyster3, Gesslein F6, príp. aký nekorýtkový kombinovaný kočík aj na mierny terén?

Zodpovedané
5. mar 2020

Ahoj,

najskôr, super, že sa niekto tomuto venuje 🙏🏻

Čakám prvé dieťa, vyberám medzi dvoj/trojkombi. Dlho u mňa vyhrával Joolz Day 3. Ale nie som za korýtkové sedenie/ležanie. Tak som prešla na Joolz Hub. Ten je však skôr mestský, a rada by som bola aspoň za mierny terén. Ako Horský park/Železná studnička. Tak mi napadlo, či sa dá na podvozok Day 3 nasadiť športová časť Hub.

Dalej som pozerala Oyster 3, na ňom je fajn, že ma celkové odpruženie podvozku. Ale neviem, čo je vlastne lepšie - či mať odpružené kolesá, alebo podvozok? 🤷🏻‍♀️

Tiež som sa venovala Cybex-u Priam. Čo sa mi na ňom páči, že sa dajú vymeniť predné kolesá za terénne, keď je treba. Ale tam je pre mňa prehnaná cena, a dizajn sa mi že naozaj nepáči.

A este je tu Gesslein F6 Air+. Dizajn pre mňa nič moc, nepôsobí veľmi elegantne. Ale zdá sa, že podvozok nieco vydrží, kolesá sa dajú meniť aj z terénne, len celkovo taký mohutný.

Tak budem vďačná za názor, prípadne nápad na iný kočík.

Ďakujem.
Andrea 🌸

Ahoj,

začnem od Joolz Day 3 - žiaľ, nevyhovuje tvojej požiadavke nekorýtka. A Joolz Hub sedák sa naň nedá dať.

Joolz Day3

Joolz Hub

Čo sa odpruženia týka, tak je super a Babystyle Oyster 3 ho v tomto určite neprekonáva. Nie je to len o type, ale aj o tom, ako je cítiť. Babystyle Oyster 3 ale v tomto prípade, čo sa vlastností a sedáku týka, vyzerá, že bude lepší kandidát napriek tomu odpruženiu.

Babystyle Oyster 3

Cybex Priam 3 - ak nevyhovuje cena ani dizajn, by som vylúčila, Netlač sa do niečoho, čo vlastne nepotrebuješ. Ani ich v podstate neprekonáva.

Cybex Priam 3

Gesslein F6 Air+ - jazdne skvelý, ale je to veľký a ťažší kočík a ja osobne by som ho do mesta asi skôr nechcela. Nakladať ho by som pravidelne nechcela. Ale ak váhu neriešiš, myslím, že by to mohla byť super možnosť.

Skôr ale potom pozri kompaktnejší a o čosi ľahší Gesslein FX4 Classic. Za mňa stojí za to, ako je konštrukcia skompaktnená.

Gesslein F6 Air+

Gesslein FX4 Classic

A pozrela by som aj Britax Go Big - pre vyšších rodičov a klasický ľah je to jazdne neskutočný kočík, aj keď tiež z tých väčších.

Britax Go Big2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli