Kočík pre dvojičky na ťažký dedinský terén

Zodpovedané
14. mar 2019

Poraď aj kočík pre dvojičky - nie mestský, ale na dedinu so zlým prístupom.

Ahoj,

pre dvojičky na náročný terén by som ja osobne volila jednoznačne Mountain Buggy Duet. Možno drahší kočík, ale extra kvalitný, priestranný a pritom úzky, so špeciálnymi vaničkami prerobiteľnými na menšie protismerné sedáky.

Mountain Buggy Duet V3

Okrem neho je skvelou možnosťou aj Bugaboo Donkey, kľudne aj bazárový kus (tento kočík je nezmar a zaručene znovu predateľný). Možnosťami by boli aj TFK Twin Trail či Easywalker Duo.

Bugaboo Donkey 2

TFK Twin Trail

Easywalker Duo Plus

Z tandemových modelov, teda so sedením za sebou, by som pozerala na skvelý nový Quinny Hubb, švédsky Emmaljunga Super Viking s perfiš ovládateľnosťou, všestranný Baby Jogger City Select Lux so skladacími sedadlami, v USA jeden z top konvertibilných kočíkov Uppababy Vista, alebo Easywalker Harvey (bude aj all-terrain verzia s “drsnými” terénnymi kolesami).

Quinny Hubb Duo

Emmaljunga Super Viking

Baby Jogger City Select Lux

Uppababy Vista

Easywalker Harvey2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli