Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kombinovaný kočík od narodenia: Joolz Hub alebo ABC Design Salsa? Páčia sa mi kočíky Joolz, ale nechcem korýtko...

Zodpovedané
13. aug 2020

Ahoj,

chcela by som sa s tebou poradiť. Doteraz som mala vybratý predbežne kočík ABC Design Salsa. Buď v klasickej verzii - v tej graphite grey, alebo vo verzii Air v tej tmavej sivej. Páči sa mi, že je to 3-kombinácia v tom sete za výhodnú cenu. Čítala som naň aj fajn recenzie.

Veľmi sa mi ale páčia kočíky Joolz. Donedávna som si ale myslela, že sú všetky korýtkové, a tak som ich vylúčila. Zistila som, že Hub nie je korýtkový.

Ktorý by si mi poradila? Jazdiť budem hlavne v meste, ale sem tam nejaký výlet na horšiu poľnú cestu by mal zvládnuť.
Ďakujem.

Ahoj!

Joolz Hub, ak jazda bude hlavne mestská a len občasne potrebuješ zvládnuť nejakú nerovnú cestu/terén, je za mňa v tomto prípade omnoho lepšia voľba. Vyhovie ti skladnosťou, ktorá život v meste fakt uľahčí; super ovládaním aj so športovou časťou… Ja osobne by som ho pre takéto potreby brala určite omnoho skôr.

ABC Design Salsa 4 nie je zlý ani náhodou, ale je to omnoho väčší kočík vhodnejší skôr ak niečo také potrebuješ/vyžaduješ. Ak ešte aj vravíš, že Joolz-y sa ti páčia, absolútne jadná voľba.

Ak si prosíš ešte nejaké podobné, menšie po zložení + mestské modely s dobrou jazdou a zvládnutím občasných nerovností, kuk napr. Mamas&Papas Ocarro alebo Nuna Triv. Fakt by som nešla do väčších kočíkov - nie v tomto prípade 😉


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.