Ktoré športové kočíky môžem spojiť spojkami?

Zodpovedané
14. jan 2024

Ahoj,

hľadám dva športové kočiky, ktoré idú do úplneho ľahu a sú ľahké. Môžu mať xxl striešku. Chcem ich spojiť spojkami. Podstatné je, aby sa jeden vošiel pod druhý do úložného priestoru. Hľadám niečo ako je Bumprider. Ale dvojka ťažšie zháňa a trojka za 2 kočíky je už cenovo cez.
Terén e skôr dedina. Cena tak cca 500 EUR za obidva kočiky.

Vieš mi pomôcť pri výbere?

Ďakujem

Ahoj,

na veľmi podobné otázky som v poradni už odpovedala, tak Ti ich sem pripnem:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally