Ktorý kočík je pohodlný a vhodný na cestovanie?

Zodpovedané
11. apr 2022

Ahoj,

hľadám kočík na cestovanie, keďže pôjdeme na dovolenku so skoro ročným dieťatkom. Čiže skladateľný v kuse, väčšie kolesá - nie nafukovacie. Musí mať predĺženú striešku, aby sa dal dať do ľahu. Nech dieťatku nevisia nohy. Takže buď posuvný alebo polohovateľny nánožník - opierku.

Momentálne mám Joolz Day, ale ten nie je vhodný na cestovanie.

Nemusí to byť nič drahé a značkové, keďže naozaj bude slúžiť len na dovolenke.

Ďakujem

Ahoj,

pozri na túto otázku z poradne, nájdeš tam tipy na kočíky, ktoré by som odporučila aj Tebe. Pokiaľ budeš kočík využívať prevažne len na dovolenke, tak by som sa nebála ani bazárovej kúpy! 🙂

Ďalej odporúčam aj Babystyle Oyster Zero alebo Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade. Obidva majú väčšie kolesá, sú ľahké, skladné a majú naozaj dlhú predlžovaciu striešku.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia