Ktorý kočík s priestrannou vaničkou zvládne dedinu?

Zodpovedané
31. aug 2023

Ahoj,

hľadám kočík predovšetkým na dedinu pre novembrové bábätko. Najlepšia by bola priestranná vanička, športová časť do skoro úplného ľahu do 22 kg, aby sa dala skladať rovno s konštrukciou, s väčšími kolesami a predĺženou strieškou. Budem sa obzerať skôr po bazárovom kočíku. Obaja máme cca 170 cm.

Ktorý kočík spĺňa naše požiadavky?

Ďakujem

Ahoj

na veľmi podobné otázky som nedávno odpovedala, tak Ti ich sem pripínam pre inšpiráciu. Spomínam v nich kočíky, ktoré by som odporučila aj Tebe:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally