Ktorý kočík značky Joolz je vhodný na dedinu?

Zodpovedané
10. feb 2022

Ahoj,

budeme mať druhé dieťa a chcem kočík značky Joolz. Len neviem konkrétny model. Terén skôr dedina, využitie do cca 1,5 roka.

Športový kočík mám obrovský a úžasný X-lander X-run. Nový kočík chcem menší, ľahší a skladný do auta. Prvé dieťa som porodila s váhou 4 450 g.

Ktorý kočík mi odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

všetky kočíky Joolz majú nenafukovacie penové kolesá a mechanické odpruženie. Takže je potrebné sa zamerať na veľkosť kolies.

Joolz Hub a Joolz Hub+ - sú mestské kočíky s priemerom kolies 16 a 26 cm.

Joolz Day 3, Joolz Day+ a Joolz Geo 2 - sú vhodné aj na dedinu s priemerom kolies 18 a 30 cm.

Úprimne však vidím sa bežne na dedine, či v meste pohybovať všetky spomenuté Joolz kočíky.

Zameraj sa aj na váhu kočíka s nasadeným športovým sedadlom (mestské sú ľahšie) a rozmery po zložení, teda spratnosť do auta. A určite aj veľkosť hlbokej vaničky. Ak chceš nekorýtkový model tak Hub a Hub+, ak chceš korýtkový tak ostatné.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kocikopedie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally