Ktorý kočík zvládne sneh a listy v parku?

Zodpovedané
20. sep 2022

Ahoj,

potrebovala by som poradiť pri výbere kočíka.

Parametre:

  • ľahký, pretože nemáme výťah a potrebujem ho vyniesť na tretie poschodie,
  • skladný,
  • vhodný do terénu, keďže bývame pri parku.


Pri prvom dieťati sme mali Bugaboo Cameleon. Keď sa dostali do koliesok listy alebo sneh, tak s kočíkom sa nedalo absolútne hýbať.

Aký kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

ako prvý ma napadol model, ktorý veľmi často odporúčam. Je to otočný športový kočík Venicci Tinum 2. Jeho ľahká hliníková konštrukcia ho v súčasnosti radí medzi najľahšie a zároveň aj ľahko ovládateľné cestovné kočíky. Zloženie je možné jednou rukou. Po zložení je možné ho odniesť na pleci vďaka popruhu. Športové sedadlo má možnosť úplného ľahu a je dostatočne priestranné aj pre väčšie dieťa. Zodpovedá tomu aj jeho nosnosť športového sedadla, ktorá je 22 kg.

Podobným modelom je korýtkový šporotový kočík Easywalker Harvey3. Je u mamičiek populárny a jeho plusom je možnosť dokúpenia nafukovacích kolies.

Ak si zvyknutá na značku Bugaboo, tak si pozri aj model Bugaboo Fox 3. Má veľké kolesá, ktoré sú dobre odpružené. A patrí na trhu k tým ľahším.

  2 skúsenosti

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.


Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally