Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ktorý kombinovaný kočík: ABC Design Salsa 4, Mamas&Papas, Moon Style?

Zodpovedané
29. okt 2020

Prosím Vás, ktorý kočík by ste odporučili? ABC Design Salsa 4, Mamas&Papas, alebo Moon Style? Aj čo sa týka veľkosti vaničky, odpruženia, dizajnu.

Ďakujem

Neviem sa rozhodnúť 😉

Ahoj!

Všetky tri kočíky (od M&P predpokladám, že asi myslíš Ocarro sú relatívne dobrou voľbou, aj keď mne dosť príde, že použitím a zameraním inou. Nepíšeš veľmi o tvojej situácii, teréne, skladaniu do auta či vození do MHD, tak je ťažko povedať na jeden, že ten je “lepší” ako druhý, lebo je to veľmi individuálne a závisí najmä od teba a dieťatka.

ABC Design Salsa 4 je taký stred ceny a výkonu. Super sú priestranné nadstavby, košík na nákupy, ale aj mäkké odpruženie. Je to väčší/vyšší kočík, takže nič extra pre nízke maminky. Tiež je asi najväčší po zložení - ale ide to, nie je to nijaká katastrofa.

Mamas&Papas Ocarro je veľmi pevná štýlovka. Je to nižší kočík, ale nie prinízky, naživo pôsobéí luxusne a len tak ho niečo nerozhegá. Priestorovo je vanička menšia, ale sedák ozaj dlhý, čo sa ložnej plochy týka. Toto by bola moja všestranná voľba, najmä ak si potrpíš aj na výzor, aj na kvalitu. Prejdeš s ním aj nejaký terén, ale nejaké extrémne odpruženie tam zasa nehľadaj.

Moon Style je z uvedených kočíkov najtrvdší, ale je pekne ľahký a skladný, a pritom vyšší. Je super pre mestskú mamičku, ktorá si nepotrpí na odpruženie, ale zato ocení jeho váhu, šikovné ovládanie a priestrannú hlbokú vaničku.

Mne osobne sa vidí najviac asi Ocarro, pretože je proste kvalitný a nádherný. Ty môžeš mať iné priority, takže je to naozaj o zvážení toho, čo potrebuješ, plus rozpočtu a vkusu, a výsledok riešiť podľa toho.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.