Ktorý ľahký športiak sa dá otvoriť jednou rukou?

Zodpovedané
3. okt 2022

Ahoj,

momentálne mám kočík ABC Design Salsa 4 Air Diamond Edition. Zatiaľ využívam len vaničku, ale čoskoro príde na rad športová časť.

Keďže kočík musím každý deň skladať a rozkladať (je v aute, nemáme výťah a ani kočikáreň), tak hľadám ľahký športový kočík. Musí sa ľahko vyberať z auta. Chcem, aby som ho vedela otvoriť jednou rukou (v druhej ruke budem mať dieťa). Chcela by som si ho kúpiť z druhej ruky, keďže ABC bol drahý. Takže hľadám staršie modely.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

predpokladám, že žiješ v meste.

V takom prípade odporúčam mestský model Cybex Balios S alebo jeho novšiu verziu Cybex Balios S Lux. Napísala som o ňom podrobnú recenziu, ktorú si môžeš prečítať.

Ak chceš niečo športovejšie aj do občasného horšieho terénu, tak si pozri cenovo dostupný kočík Carrello Bravo Plus.

Ak niečo štýlové, tak model Bugaboo Bee 5 alebo novší model Bugaboo Bee 6.

Prípadne si pozri Easywalker Charley a o niečo ťažší Easywalker Harvey3. Resp. s o niečo menšími kolesami Espiro Galaxy.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally