Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Kvalitný kombinovaný kočík pre marcové babátko, dvoj- alebo trojkombinácia

12. aug 2019
Ahoj Eli,
prečítala som snáď polovicu tvojich rád pre budúce mamičky,čo sa týka výberu kočíkov, no aj napriek tomu som sa rozhodla, že ti predsa len napíšem...

Čakám marcové bábatko, a už dlho pozerám na kočíky, no naozaj je to veľmi ťažké - vybrať z toho množstva. Každý radí niečo iné, niekde sú dobré kolieska, inde strieška, už som z toho paf.

Moje nároky... chcem naozaj kvalitný detský kočík, nie zas úplne drahý, ale ani žiadnu rachotinu. Ideál, aby športová časť bola naozaj 1.

Bývať budeme najprv v meste, no neskôr sa sťahujeme na dedinu. Čiže terén aj aj. Kolieska... no ja neviem. Penové? Gélové?...

- Obaja sme vysokí
- Korýtkové sedenie veľmi nie, ale úplne zas nevylučujem
- Ľahký, skladný, nie robustný (ako Bebetto)
- Odpružený (aspoň čiastočne)

Myslím, že ty najlepšie vieš, čo ženy všeobecne očakávajú od kočíka. Aby bol kvalitný, bezpečný a vydržal dlhšie ako pol roka 🙂

To najdôležitejšie: Cena: maximálne 800€.

Ďakujem za všetky mamičky, že si tu pre nás, a môžeme sa na teba obrátiť s našimi starosťami.
Ahoj!

K vašej výške - stačí len, aby ste vybrali kočík s nastaviteľnou rúčkou. A k marcovéhmu bábu - tam na zimu už bude v športiaku, takže tú riešiť vôbec nemusíš. Zameraj sa na dobrú ovládateľnosť a funkčný športiak.

Pri vlastnostiach ako “stredná (cenová) trieda, zmiešaný no nie náročný terén, ľahký+skladný, lepšie nekorýtkový” mne osobne príde na myseľ vždy Cybex Balios S. Ponúka dobrý pomer všetkého a aj keď nie je vyslovene brutálne odpružený, je podľa mňa všestranne využiteľný a praktický. A nestojí veľa!

Okrem neho potom veľkostne podobný, ale s trochu menšími no kvalitnejšími kolesami - Jané Kendo. Možno priestorovo je o málo menší, ale nie je to nič zásadné - absolútne postačí. Jané Kawai, jeho limitovaný, toršku vylepšený a o málo väčší brat, je tiež skvelám - stojí v trojkombinácii 864,90 (plus niekde, napr. aladdin, ponúkajú registračnú zľavu 5 % - čiže cena 821 eur za full trojkombi). Fakt pohodlný, štýlová a funkčná voľba - za mňa snáď top na to, čo potrebuješ.

Okrem neho by som pozrela aj Easywalker Mosey+, ABC Design Salsa 4, Mutsy Nio (recenzia tu: http://www.modrykonik.sk/blog/eliniatko/article... )…

A ja osobne by som pouvažovala aj o kombe Greentom konštrukcie, vaničky, sedáka Reversible a neskôr Classic - štýlový a praktický kočík od narodenia až do konca.
Polož anonymnú otázku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli