Neopozeraný, cenovo dostupný priestranný šporťák čo nehrká+nebude využívaný denne. P&M Royal?

Zodpovedané
23. jún 2020

Ahoj.

Chcela by som konecne najst sportovy kocik, ktory by sa mi aj dizajnovo ako tak pacil, a aby nebol daka hrkalka. Invedtovat uz nechcem vela, cize staci aj daky lacnejsi, kedze kocik nevyuzivam denne. Ale mal by sa dat vyuzit aj v zime s fusakom - napratat tam rok aj tristvrte stare dieta.

Nepaci sa mi taky typ kocika ako napr. Joie Pact. Zaujimal by ma napr. Petite&Mars Royal (sice je uz drahsi, ale ak by bol ok, tak dalo by sa) - Street nechcem bo maju ho vsetci uz 😀 Napr. Kinderkrat Grande a G-mini Move su asi rovnake, ale tiez uz tuctove kociky - ale ak, tak skor Gmini. Aky je tvoj nazor?

A co napr. Zopa Move alebo Eurocart Crox? Su otocne, ale to by mi nevadilo. Nechcem ziadny velky kocik. A Valco Snap sa mi napr. nepaci.

Velmi dakujem

Ahoj,

Petite&Mars Royal podľa mňa nie je zlý nápad. Je to ok kočík, taký v pohode mestský model s fajn lookom, takže ak sa ti páči, prečo nie?

Petite&Mars Royal

G-Mini Move mi príde na to, čo ponúka, zbytočne ťažší. Ešte aj s penovými koleskami mi príde slabší ako prvý tebou vybraný - Royal.

G-Mini Move

Jazdne fajn by ti mohol mohol byť aj dostupnejší Gesslein S4. Je to model, s ktorým zasa tak veľa maminiek nejazdí (nie je v pôvodnej cene taký lacný), takže určite ich na ulici x nestretneš.

Gesslein S4 Air+

Zopa Move je podľa mňa priestorovo malý, takže ak ste už vo veku, kedy tvoje dieťatko môže ísť aj do neotočného modelu, ja by som si tento nevzala. Je aj zbytočne o čosi ťažší, menej skladný a aj menej vydrží.

Zopa Move

Euro-Cart Crox detto, veď už má cez 11 a pol kila, príde mi to ako fajn model, ale zbytočná a krátkodobejšia investícia.

Euro-Cart Crox 2020

Radšej by som pozrela modely od Lionelo (napr. Bell), Joie Litetrax v nejakej cool farbe (napr. tehlovej červenej), Baby Monsters Compact.

Lionelo Bell

Joie Litetrax 4

Baby Monsters Compact

Prípadne niečo také veľmi málo videné ako Hauck Micro.

Hauck Micro

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli