Nepremokavosť a vnútro - ktorý kombinovaný kočík: ABC Design, Moon, Junama..?

Zodpovedané
17. feb 2020

Zaujali ma recenzie na ABC Design Salsa, Moon Resea ci Style, ale aj kocik Junama Invictus... okrem inych kvalit, co sa tyka materialu potahu - su niektore nepremokave (viac ci menej)? A este vnutro kocika - Invictus ma sice gelove kolesa, ale polstrovanie vnutra mi prislo velmi umele a potive. Dieta bude junove. Ma Invictus V-print ine vnutro?

Ospravedlnujem sa za nekompaktne polozenu otazku 🙂 Dakujem

Ahoj!

Invictus podľa mňa je z výberu najslabší. Dobré nápady, ale typicky poľské prevedenie a ja stále nie som tak presvedčená o športovej časti - áno, bola som si ju pozrieť naživo. Materiály vyzerajú dobre, ale s tým potením by sa mohlo stať. Záleží od dieťatka.

Invictus V-Print

ABC Design Salsa mi príde ako podstatne praktickejší nápad. Z Moon-ov by som si ja osobne vybrala skôr Style - veľkostne praktickšjší ako pomerne malá, mestská ReSea, ktorý je fajn, ale ak vezmem do úvahy to, že nejak podvedome uprednostňuješ niečo ako Invictus.

Takže dúfam, že som neodpovedala ani ja príliš nekompaktne 😉 A skrátim to na buď ABC-čko, alebo Style.

ABC Design Salsa 4

Moon ReSea S

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli