Otočný športový kočík pre ročnú dcérku, v ktorom sa aj vyspí

Zodpovedané
16. sep 2019

Prosím Vas,

chcela by som kúpiť ročnej dcérke nejaký športový kočík, ktorý sa dá používať v oboch smeroch - nakoľko malá rada s nami grimasuje. Už som tu prečítala všeličo a mám z toho mišung.

Ide mi hlavne o kočík, ktory sa dá dať aj do úplného ľahu a nech je tá časť čo najdlhšia, keďže v kočíku aj rada spí. My máme ABC Design, ale v športovej časti sa spať bohužiaľ nedá. Vedeli by ste mi prosím poradiť? Značka môže hocijaká, len nech spĺňa účel. Niekedy je menej viac.

Ďakujem

Ahoj,

škoda, že neuvádzaš, ktorý kočík značky ABC Design vlastníte - že sa v ňom nedá spať. Možno hovoríš o korýtkovom type sedenia ako má Condor či starší typ Salsy, a tvojej dcérke sa v ňom nespí pohodlne (môže sa stať).

ABC Design Condor 4 (2017)

Problémom s menej je viac je to podľa mňa jedna vec - sedáky otočných športiakov sú vo všeobecnosti kratšie a užšie, než tých neotočných. Ak chceš čo najdlhší a najpriestrannejší otočný športiak, musíš sa pripraviť na väčší kočík a/alebo vyššiu cenu.

Z väčších kočíkov v ok cenovej relácii by to bol napríklad Bebetto Nico alebo Dorjan Quick Sport.

Drahším zástupcom by bol napríklad taký Emmaljunga NXT60 F či Britax Go Big.

Bebetto Nico

Dorjan Quick Sport

Emmaljunga NXT60 Flat

Britax Go Big

Z mestských modelov by som sa pozerala na Armadillo Flip XT a jeho vyššie (no i drahšie) pokračovania.

Mamas&Papas Armadillo Flip XT

A ak si ok aj s menším sedákom (samozrejme mini ti odporúčať nebudem), určite by som nevynechala modely ako Cybex Balios S, Moon ReSea a Zopa Move.

Cybex Balios S

Moon ReSea

Zopa Move

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli