Recaro Easylife 2020 - názor? Je to len jarno-letný model? Príp. poraď otočný, skladný, dostupný športiak bez nafukovačiek...

Zodpovedané
22. júl 2020

Ahoj, chcela by som sa poradit ohladom kocika.

Dcerka ma 11 mesiacov, zatial este nechodi, a momentalne pouzivame kocik Tako Jumper X, ale vobec nie som spokojna so sportovou castou.
Dnes som nasla kocik Recaro Easylife 2020, paci sa mi, ale nie je tam madlo na ruky pre dietatko - neviem nakolko je to dolezite, a neviem ci do neho v zime zmestim fusak 🙂 V podstate - je mozne ze je to len model jar - leto?

Poradila by si mi mozno kocik otocny v oboch smeroch, kludne unisex, ktory nezatazi az tak rodinny rozpocet, a je skladny, plus nema nafukovacie kolesa...? 🙂

Dufam, ze take nieco existuje.

Dakujem velmi pekne.

Ahoj,

Recearo Easylife mi akosi hneď od začiatku nepríde ako vhodná voľba. Píšeš, že prechádzate z kombinácie poľského typu, veľkého robustného kočíka, kde ti nevyhovuje športová časť. Premýšľaš prejsť priamo na opačný extrém - fakt kompaktný a ultra jednoduchý športiačik vhodný najmä na cestovanie, ktorý ani veľmi nie je odpružený, ani sa nedá polohovať do ľahu a na zimu nie je vhodný už vôbec . o zmestení fusaku ani veľmi nemôže byť reči.

Recaro Easylife

Po kombinácii by som ja osobne poradila prejsť radšej na športový kočík mid-size, stredného veľkostného typu, kompaktný a rýchlo skladný s vpred smerujúcim sedadlom, ktorý ale bude ponúkať dostatočnú striešku, aspoň aký taký ľah a lepšie jazdné vlastnosti, teda aspoň o trochu väčšie kolesá.

Maminy v takomto prípade obvykle prechádzajú na modely ako Valco Snap Trend (Sport), Oyster Zero, Petite&Mars Street, Britax B-Motion Plus alebo B-Agile R.

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Babystyle Oyster Zero

Petite&Mars Street

Britax B-Motion 4 Plus

Britax B-Agile R

Ja osobne by som poradila kúpiť praktický Baby Jogger City Mini GT2, ale viem, že ten je už drahší.

Baby Jogger City Mini GT2

Z lacnejších zasa poradím kuk na niečo ako Kinderkraft Grande LX. Do takýchto kočíkov zmestíš aj väčšie dieťa, aj fusak. A aj po rôznych povrchoch v rámci možností v pohodlí prejdeš a pritom budú dostatočne ľahké a kompaktné.

Kinderkraft Grande LX

Z tých ultraskladných by som fakt pozerala len na niečo také lepšie - niečo ako Cybex Eezy S+2.

Cybex Eezy S+²

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli