Športový kočík na štýl Graco Evo, ale s mäkšou jazdou a skladnejší po zložení

Zodpovedané
15. júl 2019

Dobrý deň.

Mám kočík Graco Evo, s ktorým som takmer spokojná až na 2 veci: skladnosť a kolieska. Tak sa pýtam, či neexistuje niečo podobné s mäkšími kolieskami a poskladaním do menších rozmerov. Plusom je hlavne otočná sedačka.

Ďakujem

Ahoj,

úplne také ako Graco Evo, to nebude, ale teda niečo sa nájde. pozri na obľúbené modely ako Cybex Balios S, Moon ReSea či Jané Kendo.

Graco Evo

Cybex Balios S

Moon ReSea

Jané Kendo

Maxi-Cosi Adorra je tiež jednou z možností, takisto aj Cam Dinamico Convert. Casualplay Kudu tiež stojí za zváženie,

Maxi-Cosi Adorra

Cam Dinamico Convert

Casualplay Kudu 4

A kuk aj na X-Lander X-Pulse. Z drahších určite odporučím novinku Stokke Beat.

X-Lander X-Pulse 2016

Stokke Beat

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli