Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Športový kočík na zimu s veľkými, spoľahlivými kolesami. Oyster Zero, Mutsy Nexo?

Zodpovedané
13. aug 2019

Ahoj Eli 😉

Hľadám športový kočík, na ktorý sa dá spoľahnúť hlavne v zime. Uprednostnila by som väčšie kolesá, ktoré dobre potiahnu aj v snehu. A to, aby v ňom bolo dieťatku prijemne teplo - nech ho neprefúkne. Teda super by bolo, keby nebol príliš otvorený. Samozrejmy sklopenie do úplného ľahu, k tomu priestranný nákupný košík aaa som úplne spokojná 😃

Moje tipy boli Oyster Zero a Mutsy Nexo, no neviem, nakoľko sa hodia na zimu - a poteším sa aj tvojim radám 😉

Ďakujem 😘

Ahoj!

Oyster Zero, napriek tomu, že ho považujem za výborný kočík, nie je podľa mňa, kvôli kolesám, vyslovene na zimu určený. tým, že medzi kolesami a ich upevnením je medzera, dosť sa tam naberie sneh, ak teda plánuješ chodiť aj po neodhrnutých chodníkoch.

Mojou osobnou voľbou by bol pravdepodobne Mutsy Nexo alebo Greentom Upp (s tým, že nové Greentom-y. idú polohovať podstatne hlbšie, aj keď stále to nie je rovný ľah - vyhovuje mi tam však prevedenie aj kolesá).

Ďalšími možnosťami na zváženie by boli Baby Jogger City Mini GT2, ABC Design Okini (fajn veľkosť kolies) či Britax B-Motion 3 Plus - ten je na sneh kolesami vhodný asi najviac, no aj váha, skladanie je tam väčšie, plus teda šikmejší sed vo vzpriamenej polohe.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.