Športový kočík po dvojkombinácii ABC Design Salsa 4 Air - za cca 300 eur s vyššou nosnoťou, veľkou strieškou + košíkom...

Zodpovedané
25. nov 2020

Ahoj,

dcérku momentálne vozím v športovej časti kočíka ABC Design Salsa 4 Air, má svoje muchy, ale v podstate som s ním spokojná. Veľmi mi vyhovuje jeho terénnosť, veľká strieška a veľký nákupný košík. Avšak je dosť ťažký a neskladný, keď ho potrebujem dať do auta, a aj hlboká vanička mi doma zbytočne zaberá miesto, tak som sa rozhodla, že by som ho na jar vymenila za nejaký športiak, ale vôbec neviem, kde sa začať obzerať.

Na jar už bude mať dcéra 1,5 roka, potrebujem niečo priestrannejšie s nosnosťou aspoň do 20 kg (už teraz má 12 kg), nemusí byť otočný, ani až taký terénny, ale zas nechcem úplne malé kolieska, nech zvládne aspoň poľnú cestu. Netrvám ani na úplnom ľahu. Veľká strieška a veľký nákupný košík by boli super, tak isto ľahké skladanie. Viem niečo také kúpiť okolo 300 eur?

Ďakujem za rady

Ahoj,

ak ti ABC Design Salsa 4 Air vyhovoval, bude asi ťažké nájsť takýto pevnejší športiak v menšom, neotočným vydaní.

ABC Design Salsa 4 Air

Mojimi osobnými favoritmi by v cene okolo 300 eur bol jednoznačne TFK Dot 2, čo sa skladnosti + priestoru, kolies, pevnosti týka (aj keď ten košík veľký nie je).

TFK Dot 2

Prípadne si myslím že by ti vyhovel aj Gesslein S4 Air - kvôli super odpruženie aj konštrukcii celkovo.

Gesslein S4 Air+

A ak značka ABC Design v podstate vyhovela, kuk možno aj na ich Okini.

ABC Design Okini

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli