Ako postupovať, keď mi spoločnosť Pohotovosť neustále vyvoláva a ja som prešiel osobným bankrotom?

Zodpovedané
10. feb 2022

Dobrý deň,

spoločnosť Pohotovosť mi vyvoláva, posielala emaily, smsky. Ignorujú rozhodnutia súdu, že som prešiel osobným bankrotom. Každý hovorí, aby som len ignoroval.

Aké mám možnosti?

Ďakujem

Dobrý deň,

neuvádzate, či sa spoločnosť Pohotovosť prihlásila ako veriteľ do Vášho osobného bankrotu.

Avšak, ak máte rozhodnutie súdu o tom, že Vám bol osobný bankrot schválený, toto rozhodnutie by som doporučene do vlastných rúk poslala spoločnosti Pohotovosť a následne by som si odložila podací listok.

Ak Vás budú aj naďalej kontaktovať, tak ich jednoducho upozornite na schválený osobný bankrot s prosbou, nech Vás prestanú kontaktovať.

JUDr. Renáta Smetana, mediátor
Mediačná kancelária JUDr. Renáta Králiková
Kniežaťa Pribinu 14, 911 01 Trenčín
www.mediacnakancelaria.sk