13 mesačné dieťa je podráždené a plačlivé v dôsledku cvičenia Vojtovej metódy. Čo nám odporúčate?
Zodpovedané29. aug 2021
Dobrý deň,
moje 13 mesačné dieťa je podráždené a plačlivé, bojí sa prebaľovať a nerozpráva v dôsledku cvičenia Vojtovej metódy.
Čo nám odporúčate?
Je diastáza a hypotonus u deti trvalý problém, alebo časom zmizne?
Ďakujem
Dobrý deň,
cvičiť pri tomto probléme treba. Prebaľovanie nemajú rady aj deti, ktoré necvičia Vojtovku, ale samozrejme nebagatelizujem to, že v dôsledku Vojtovky je dieťatko mrzuté a plačlivé.
13 mesačné dieťa rozumie všetkému, rozprávajte s dcérkou, vysvetľujte jej dôležitosť cvičenia a po cvičené jej dajte napríklad niečo obľúbené na jedenie, čo bežne nedostáva. Neviem Vám poradiť inak.
Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas