7 mesačný syn ešte nesedí. Nepoškodím mu chrbticu tým, že ho dám do športovej časti?

Zodpovedané
13. máj 2022

Dobrý deň,

môj 7 mesačný syn ešte sám nesedí a už sa vôbec nezmestí do vaničky kočíka. Športový kočík sa mi však nedá dať úplne do ľahu.

Môžem ho i napriek tomu dať do športovej časti?

Nepoškodím mu chrbticu?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

ako dlho plánujete, aby býval v kočíku? Iba na presuny do mesta z mesta v aktívnom čase? Alebo tam spinkáva 3 hodiny každý deň?

Záleží aj od toho. Že to nie je ideálne isto viete, preto sa aj pýtate. Ak je to rádovo desiatky minút denne, tak čo už. Ale ak by išlo o hodiny, tak by som to riešila inak - požičiať si kočík od kamošky, alebo ho nechať spinkať vo vaničke s pokrčenými nožkami...

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas