Aké je odporúčané dávkovanie Magne-B6 a Pyridoxinu pri 2-ročnom dieťati?

Zodpovedané
15. okt 2022

Dobrý deň,

môj vyše dvojročný syn užíva na odporúčanie neurologičky Magne-B6, čo je 500 mg magnézia a 5 mg Pyridoxin B6.

Môžem mu podávať okrem Magne-B6 v daných hodnotách v mg aj v tabletách Pyridoxin 10 mg?

Ďakujem

Dobrý deň,

riadila by som sa odporúčaním neurologičky, aké Vám dala ona. Vie to najlepšie vzhľadom k synovej diagnóze (dávkovanie sa totižto mení podľa diagnózy).

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas