Ako je to s imunologickým okienkom na zabránenie vzniku alergií?

Zodpovedané
22. dec 2019

Dobrý deň,

reagujem na Vašu odpoveď ohľadom imunologického okienka, za ktorú ďakujem. Chcem len upresniť, že sa nepýtam na príkrmy. Tie plánujem zavádzať až po šiestom mesiaci, keďže dieťa mám plne dojčené.

Ako je to s imunilogickým okienkom na zabránenie vzniku alergií?

Moja pediatrička mi povedala, že dieťa má olizovať postupne 60 potravín v dvojmesačnom rozmedzí.

Postačuje olizovanie na vytvorenie protilátok?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

o tomto som naozaj ešte nikdy nepočula, spýtajte sa Vašej pediatričky.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas