Akú chrastičku to má môj 6 mesačný syn už dva mesiace?

Zodpovedané
9. aug 2020

Dobrý deň,

môj 6 mesačný syn má už 2 mesiace vyhádzanú pokožku. Stále sa mu spraví takáto chrastička, ktorá mu odpadne, potom mu to trošku zamokvá a zase sa spraví chrastička. Pred týždňom sa mu začala taká menšia robiť aj na líčku.

Dostali sme odporúčanie na Holtov krém, ktorý užívame cca 3 týždne.

O aký problém ide?

Čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem Vám takto povedať.

Ak sa problém opakuje napriek tomu, že dieťa natierate a o pokožku sa staráte, tak by som navštívila kožného lekára.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas