Aký lekár pomôže 2,5 ročnej dcérke, ktorá má afty?

Zodpovedané
26. aug 2019

Dobrý deň,

moja 2,5 ročná dcéra má stále afty v ústach. Boli sme na krv u pediatra a aj u imunoalergologičky. Všetky výsledky sú v poriadku. Keď ich má v ústach, tak odmieta jesť a piť, je podráždená a plačlivá.

Aký lekár by jej mohol pomôcť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

iný lekár už nie, ak vyšetrenie imunoalergológom nezistilo žiadnu odchýlku od normy a nikam Vás neodoslal.

Dávajte dlhodobo Nutrolin B sirup.

Ešte možno stomatologické vyšetrenie, či niečo nespôsobuje mechanické dráždenie a preto sa tvoria afty. Ale skôr nie ako áno.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas