Bude mať syn problémy v budúcnosti kvôli násilne stiahnutej predkožke?

Zodpovedané
24. nov 2022

Dobrý deň,

môjmu synovi urológ násilne stiahol predkožku, čím sa mu na nej vytvorilo po obvode asi 5 trhliniek. Aplikujem mu na to Contractubex, aby som minimalizovala vznik jaziev.

Mám však strach, čo bude o mesiac - dva a či nevznikne patologická fimóza.

Aká je nádej, že sa mu to nezjazví?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem Vám bohužiaľ nič predpovedať - ani pozitívne ani negatívne. To ukáže iba čas. Mrzí ma Vaša skúsenosť.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas