Vyrážky zmiznú a objavia sa na inom mieste. O aký problém ide?

Zodpovedané
30. jan 2020

Dobrý deň,

chlapec mojej švagriny má takéto vyrážky. Zmiznú a zase sa objavia na inom mieste.

O aký problém ide?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

na jednej fotke to vyzerá ako možné poštípanie, pokúsanie. Je zvláštne, že miznú a objavujú sa inde.

Ak chcete zistiť o aký problém ide, musíte ísť k lekárovi, ktorý dá cielené otázky a pokúsi sa odhaliť príčinu, čo však pri kožných ochoreniach často nie je jasné.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas