Zmena umelého mlieka a zvracanie. Čo nám odporúčate?

Zodpovedané
23. nov 2019

Dobrý deň,

náš malý má 3 mesiace a už 1,5 mesiaca papá Nutrilon HA Prosyneo. Všetko je v poriadku, stolicu má riedku a zelenožltú raz za deň. Problém je, že veľa zvracia. Pani doktorka mu predpísala Sunar AR.

Môžeme zmeniť mliečko?

Môže mať malý z toho bolesť brucha, zápchu alebo nejakú inú stolicu?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak trpí refluxom a Vaša pani doktorka predpísala AR Formulu po vyšetrení synčeka, tak ju zmeňte.

Ako bude reagovať popredu povedať nevieme. Je to veľmi individuálne u každého dieťatka.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas