Menštruácia mi meškala 3 dni a test bol negatívny. Môžem byť tehotná?

Zodpovedané
1. okt 2019

Dobrý večer,

20. septembra som dostala menštruáciu, ktorá mi meškala 3 dni. Na začiatku som mala len trochu krvi. Potom sa to menilo na niečo ružovobiele. Minulú menštruáciu som mala veľmi silnú ako vždy. Tehotenský test je negatívny. Mám celodenné nevoľnosti a som nafúknutá. Občas mám také zvláštne tlaky v podbrušku. Keď stiahnem brucho, tak mám tlak nad pupkom.

V júni som potratila v 6. týždni.

Môžem byť tehotná?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak je tehotenský test negatívny, tak je to nepravdepodobné.

Môžete test zopakovať po týždni. Ak bude stále negatívny, je potrebné hľadať inú príčinu vašich ťažkostí.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com