2 dni ma bolí v podbrušku. Som tehotná?

livia54
21. sep 2017

Dobrý večer chcem sa spýtať beriem antikoncepciu us druhý rok,menštruáciu som mavala pravidelné len tento mesiac meškála 5 dní dostala som ju a trvala 2 dni boli ma v podbrusku môžem byť tehotná? Test bol negatívny

cervenaruza123
21. sep 2017

@livia54 Ciste teoreticky tehotna moze byt kazda a vzdy, lebo obcas test neukaze dobre. Ale pravdepodobne tehotna nie si, pravdepodobne si mala netradicnu menstruaciu z ineho dovodu, ak bol test negativny. Tak ci tak, naisto to ukaze az cas a urci lekar.

livia54
autor
21. sep 2017

Na.teste precalen niečo vidím neviem či si domislam ale je tam taka slabucka Čiarka no niesom,si,ista :-/

ada309
21. sep 2017

Pravdepodobne nie si.. sla by som ku gyn, mozes mat cystu...

osky
22. sep 2017

Prilep ten test sem a chod k lekarovi

denisa098
22. sep 2017

Ja som mala slabu sotva viditelnu ciarku a bola som,pockaj este tri dni a urob znova z ranneho,pripadne potom k lekarke na krv a vysetrenie.

mischelin999
22. sep 2017

Mohla by si nam sem pridat fotku testu a mozno by sme ti vedeli povedat, ci tam aj my nieco vidime alebo si len ty domyslas. No ked beries uz tak dlho antikoncepciu osobne si myslim, ze tehotna nie si

jeltica
22. sep 2017

No to by nam veru isto pomohlo ti poradit. Takto ked nemame na co pozriet, je tazko sa k niecomu takemuto vyjadrit. Tak ak sa ti da, daj sem fotku testiku😉

bale1rinka
22. sep 2017

@ada309 môže mať cystu? ja som myslela, že cysta je vedľajší produkt pracovania vaječníkov a keď bere antiku tak vlastne vaječníky "nepracujú" ....

ada309
22. sep 2017

@bale1rinka kamaratka mala popri hak nepravidelne krvacanie,ukazalo sa ze jej praskla cysta..

dajna8
22. sep 2017

Môže to mať viacero dôvodov. Ešte by som počkala pár dní a spravila by som test znova, ak bude čiarka silnejšia tak by bolo dobré ísť k doktorovi.

simona_simi
22. sep 2017

@livia54 Prihoď foto 😉

livia54
autor
22. sep 2017

Baby nejde mi tuná pridať fotografiu niesom momentálne domá ak pridem dam foto,doktorka mi nedviha telefon takže nvm ci mam pokračovať v užívaní antikoncepcie, mam aj bolesty take slabe v podbrusku a nemam chut k jedlu :frowning2

simona_simi
22. sep 2017

@livia54 Mala by si skočiť na pohotovosť, či teda vysadiť alebo nevysadiť aby si drobcovi neublížila ak si náhodou fakt tehu ... Ak ti pôjde pridaj foto ... Držím palce!

marion09
22. sep 2017

@livia54 si tehu.vysad lieky.

simona_simi
22. sep 2017

@marion09
Tiež by som račej vysadila no treba si overiť, že je tehu alebo nie ... Ak bolo niečo, čo i len slabé na tehu testíku tak to bude tehotenstvo

livia54
autor
22. sep 2017

Tak urcite dnes Neberiem anti,a zajtra skocim na.pohotovosť pre.istotu aj spravím test vdaka baby 🙂

anjelicek26
22. sep 2017

@simona_simi ale hak nijako babu neublizi, nie teraz, ked este neni napojene na krvny obeh matky. Hlavne ziadna panika, pocka to, kym sa dostane k lekarovi, ak vysadi lieky, len si rozhadze cyklus, kvoli nejakemu duchovi na teste a pravdepodobnosti tehotnosti 0,02%... my mame dcerku cez hak, menstruacia mi normalne vynechala (a aj keby nie, tie kolajnice boli ako hrom)

simona_simi
22. sep 2017

@anjelicek26 Nemyslela som to v zlom 🙂 Ja len by som si to nejak overila ... a neviem, či ublíži alebo nie len ja by so račej vysadila ale samozrejme najskôr utekala lekárovi alebo na pohotovosť 🙂

simona_simi
22. sep 2017

@livia54
Hoď nám sem potom fotoo 🙂

anjelicek26
22. sep 2017

@simona_simi mne lekarka vtedy vravela, ze neskodi,, zabranuje ovulacii a to na babo vplyv nema. Vela zien nevie aj 2-3 mesiace, ze su tehotne na hak, ze mala take pripady, proste ich to ani nenapadlo, ked lieky brali poriadne...vsetky babatka boli v poriadku a vyvijali sa ako mali... zenske telo je ako vieme proste nevyspytatelne a tabletky vie obcas oklamat ;)

livia54
autor
22. sep 2017

Ja som taka nedočkava bože nech us viem načom som take nervi stoho všetkého mám,vzdy som mala.pravidelnú menštruáciu no teraz ma.zaskocila meskala 5 dni a trvala takmer dva us nech som pri doktorke a viem výsledok 👶

dharmasanata
22. sep 2017

Ešte koľko takýchto bezvýznamných tém vznikne? Je to na hlavu sa tu pýtať či si či niesi..

livia54
autor
23. sep 2017

Dnes som si robila test znovu trz negatívny

saskia00721
26. sep 2017

@livia54 robila si si aj ďalší?

livia54
autor
26. sep 2017

@saskia00721 áno aj,dnes A nič jedna čiarka menštruáciu som mala.len dva dni trz bolesti V podbrusku

saskia00721
26. sep 2017

Ja to isté a lekárovi sa mi nepodarilo dovolať.

livia54
autor
26. sep 2017

@saskia00721 čo je isté?,mne tak isto nedvohaju mi tel..,skúsim ísť osobné ale to Kim má.objedná☹

saskia00721
26. sep 2017

@livia54 test mi vyšiel negativne a ms som mala veľmi slabú a telefón mi nestihli... Ja som si kúpila test v DM že šak investovať do toho nebudem a vyšiel mi blbo. Bolo na ňom že odcitanie so 1minuty to tam boli slabé dve čiarky a po minúte tam bola už iba jedna čiarka takže zas neviem na čom som... Buď mi už prepína a tie symptómy čo mám sú vyplodom fantázie aj keď ja sa o bábo nepokúšam takže nemajú byť prečo alebo sa fakt dačo deje.

mirkam3
26. sep 2017

To Fakt jej tu niekto radil ist na pohotovost???? Akoze ja nie som lekar ale kebyze kazda co mala sex (a negativny test) utekala na pohotovost to uz kam dojdeme? Ved ten vikend hadam autorka prezije, ak by mala bolesti tak nepoviem ani slovo, ale ak jej v podstate nic nie je tak teda sorry ale pride mi to trocha ....(som zvedava co bude stvarat 9m ak tehotna ozaj bude).

saskia00721
26. sep 2017

@mirkam3 súhlasím na pohotovosti by tak či tak nič nevideli keď to ani test neukáže teda ak aj tam aj je tehotenstvo. Pohotovost by mala byť na vážne prípady.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre