Menzes mi mešká 10 dní a test je negatívny. Aký je Váš názor?

Zodpovedané
25. okt 2019

Dobrý deň,

posledný menzes som mala 15.9.2019 a pohlavný styk som mala 28.9.2019. O bábo sme sa snažili prvýkrát.

Menštruáciu mávam pravidelnú. Dva roky vždy presne dostanem na 14. deň od ovulácie, nemala som žiadne stresy a ani som nebola chorá. Menzes mi mešká už 10. deň. Test som si robila dnes a stále je negatívny.

Prvé tri dni, keď som mala dostať menzes, tak som mala bolesti v podbrušku. Dva dni dozadu ma začali bolieť prsia, mám dosť silný žltobiely výtok. Občas mám bolesť krížov a kovovú chuť v ústach.

Aký je Váš názor a čo mi odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

odporučila by som Vám urobiť znovu tehotenský test.

Ovulácia mohla byť neskôr.

A ak budú problémy pretrvávať, tak s výsledkom testu navštívte lekára.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com