V ktorom som mesiaci?

Zodpovedané
22. jún 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť. Menštruáciu som mala naposledy 30.12.2019 a koniec 4.1.2020. Lekár mi podľa ultrazvuku povedal, že som v 4. mesiaci. Keď som si volala na výsledky krvi, tak mi povedal, že to nejde dokopy s tým kedy som mala naposledy menštruáciu.

Termín pôrodu mám 9.11.2020.

V ktorom som vlastne mesiaci?

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa menštruácie by ste mala byť vo 25. týždni, to je cca. 6 mesiac tehotenstva.

Čo naozaj nesedí ani s termínom pôrodu.

Ak sú veľké rozdiely v termínoch, tak je smerodajný termín podľa ultrazvuku.

Takže by som sa riadila, podľa termínu, ktorý Vám povedal lekár.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com