Genetické testy v 16. týždni

zoizoi
5. nov 2014

Ahojte, bola som objednaná na odber krvi ( genetické testy...) podľa sestričky a doktora som bola v. 16 týž. ( aj podľa ultrazvuku )Volala som ohľadom výsledkov a sestrička mi povedala, že testy mi nespravili, lebo je ešte skoro, že mám prísť až o 2 týždne. To znamená, že som v 14. a nie v 16t.??? Stretli ste sa s tým niekto??? Dakujem

ivetbal
5. nov 2014

Tak tomu nerozumiem a robili ti len odber či aj sono?

bonaqa2013
5. nov 2014

Ak to nemáš ďaleko do amb. tak sa tam hneď zajtra vyber osobne. ak to máš ďaleko, tak ich bombarduj telefonátmi - vysvetli že si v tom a tom týždni ... V dnešnom zdravotníctve je možné všetko - niektorí pokazia aj to, čo sa pokaziť nedá.

zoizoi
autor
5. nov 2014

@ivetbal v ten den ako mi sestrička robila odber krvi, mi doktor robil aj ultrazvuk a povedal, že je to 16 týž. , preto tomu nerozumiem :(

zoizoi
autor
5. nov 2014

@bonaqa2013 ďakujem za radu, ja som teraz mimo domu a sestrička mi to cez telefón vysvetľovať asi nebude. Pôjdem tam v pondelok.

katy2
5. nov 2014

@zoizoi ide o tripple testy, tie aj tak nie su hodnoverne - netrapila by som sa nad tym... ja som ich dokonca chcela uplne odmietnut - v oboch pripadoch mi vysli katastrofalne... uz sa takmer nikde nerobia.... Na tvojom mieste by som sa skor sustredila na to, aby som sla v 20tt k nejakemu dobremu odbornikovi na morfologicky uzv... Ten je presnejsi ako nejake tripple testy.... A zabudla som doplnit, ze obe deti su uplne v poriadku 🙂

zoizoi
autor
7. nov 2014

@katy2 ďakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre