Ako sa vyhnúť riziku opätovného potratu?

Zodpovedané
22. mar 2020

Dobrý deň,

nedávno som zistila, že som tehotná. Bolo to nečakane po diagnózach. Až vo štvrtok mám možnosť ísť na gynekológiu. Predtým som 2x potratila. Prvý raz spontánne, druhý v práci pri tovare a dosť ukrutnou bolesťou.

Ako sa vyhnúť riziku opätovného potratu?

Momentálne tri dni v týždni chodíme do zavretej predajne manipulovať s tovarom. Od lekára žiadne potvrdenie nemám. Opäť cítim jemné sťahy dolu, mení sa to tam a je to zvláštny pocit v maternici

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

v tejto situácii by som Vám navrhovala, aby ste sa dali vypísať na PN obvodným lekárom. Myslím, že by to nemusel byt vo vašom prípade problém.

A aspoň do obdobia po druhej vynechanej menštruácie, vynechajte pohlavný styk.

Veľmi držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea