Opäť potrat?

tamaraparaskeva
11. júl 2017

Ahojte....rada by som sa s Vami poradila nakolko k lekarke idem az o dva dni....Som 3x tehotna (1x spontanny potrat v 8tt,2x nastastie dcerka uplne zdrava)...pred tyzdnom som bola na potvrdeni tehotenstva (7tt) a vraj slabo bilo srdiecko a mam prist o tyzden na kontrolny ultrazvuk....pri vsetkych(aj teraz) tehotenstvach mi bolo strasne zle,unava....no teraz mi behom 3 dni postupne priznaky zmizli,akosi sa ani necitim tehotna...v obidvoch pripadoch som brala duphaston,no teraz mi ho nedala,vraj uvidi po kontrolnom ultrazvuku ci bude treba (pri dcerke mi ho dala preventivne v 6tt)....neviem co si mam mysliet....

deti95060810
12. júl 2017

1. každé tehu je iné
2. moja osobná skúsenosť - pri druhom tehu som začala veľmi krvácať a tiež som si všimla behom krátkej chvíle, že tehotenské príznaky vymizli...až po čase sa znova objavili - po niekoľkých dňoch, keď už sa krvácanie zastavilo a môj stav sa znormalizoval....

hapipa
12. júl 2017

to sa nedá určiť. Je to ťažko no všetko sa uvidí až keď pôjdeš k doktorke. Teraz ti nik nepovie, či je dieťatko ok, no aspoň ja by som ti to veľmi moc dopriala. Snaž sa moc nestresovať, lebo to je to najhoršie čo môžeš bábatku spraviť

tamaraparaskeva
autor
13. júl 2017

Ahoj,tak lekara mam za sebou,no vyplnilo sa to,co som citila...babatku uz nebilo srdiecko...mam teraz cakat ci sa cistenie spusti samo,ak nie do nemocnice...😢

paulinapaula
29. júl 2017

@tamaraparaskeva strašne ma to mrzí☹💓 tiež sa mi stalo to čo Tebe, zrazu vymizli všetky príznaky.. 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre