Lekár nevidel akciu srdiečka. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
28. aug 2020

Dobrý deň,

som v 9. týždni, ale podla ultz som iba v 6. týždni plus niečo. Včera som bola na sone a nebola vidieť akcia srdiečka. Plod je vraj malinký. Keď som bola 6. augusta na ultrazvuku, tak bolo vidieť biť srdiečko. Včera lekár nevidel nič. Krv mi tehotnosť potvrdila a zajtra idem znova na krv ohľadom toho, či hCG stúpa.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

veľmi ma to mrzí, ale v takomto prípade môžte iba čakať. Neviete urobiť nič.

Ak hCG stúpne, tehotenstvo je v poriadku, aj keď ho nevidno na UZV.

Veľmi držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea