Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Akcia srdiečka v 8tt a hematóm

22. júl 2020

Ahoj, mam zdr. problémy ležím v nemocnici, mam hematom, a väčšie odlúčenie plodu.. Som v 8tt. Krvácanie zastavili injekciami.. Zle sa necítim nič ma neboli, beriem lieky na udržanie plodu. Lekárka vravela ze srdiečko bije, akcia tam je ze bábätko sa drží zubami nechtami.. To bolo v pondelok.. Ďalší ultrazvuk mam mat až zajtra alebo v piatok.. No do vtedy ma picne.. Ak by prestalo nedaj bože srdiečko byť,,, pocítila by som to nejako? Strašne sa toho obávam.. Mám kľudovy režim z postele vstávam ozaj len na wcko...

sonnenshein
22. júl 2020

Nie, zial, nijako by si to nepocitila. Jedine, co sa da robit je cakat, a dodrziavat pokyny lekarov..

teressa30
22. júl 2020

myslím na teba, radšej buď len pokojná a trpezlivá, isto bude všetko v poriadku 🙂

bambulienka25
22. júl 2020

Toto tu každý deň založíš novú tému? Veď aj včera si tu písala. Však sa riad pokynmi Dr

autor
22. júl 2020

@bambulienka25 a ty tu nemáš na starosti nič iné len znepríjemnovať ľuďom ešte viac život?

bambulienka25
22. júl 2020

Samozrejme a ty nemáš štipku rozumu?

autor
22. júl 2020

@bambulienka25 ak nemáš čo viac povedať k tejto téme tak sa maj moja zlatá čo tu otravuješ tá štipka rozumu očividne chyba aj tebe! Ľudia sem píšu s tým ze ich niekto pochopí a povie l tomu niečo čo prežil on nie že niekto tu príde rozoberať kto tu pridal koľko príspevkov,,, tak hádam ak sem človek pridá viac príspevkov tak sa bojí a ešte nedostal správnu odpoveď!! Mala by si sa zamyslieť nad sebou že ľuďom nemusí dobre padnúť v takejto situácii osoba ako ty. Co tu rieši niečo čo sa netýka ani vlastne teba.. Založila si stránku modrý koník keď ti prekáža že som sem dala viac ako jeden príspevok? Ak si vlastník tak prosím vymazavaj. Nepatrí ti to tu tak prosím nerieš to kto sem co a koľko toho pridá. Je to tu o príspevkoch pokiaľ viem.

bambulienka25
22. júl 2020

Ty si prosím ťa dávaj pozor na jazyk ok? Mne rozum nechýba ale tebe , keď tak ostanem v jednej téme a nebudem každý deň písať novú tému nie? Veď je to logické. A keď máš strach tak sa riad pokynmi Dr a nemysli negatívne aj med viem že pozitívne myslieť nejde ale to že budeš takto rozmýšľať a budeš sa stresovať ti nič ale nič nepomôže. Skus čítať časopis, knihy rob niečo aby si nemusela nato myslieť. Veď každá žena s troškou štipku rozumu taknrobi. Čo sa tyka správnej odpovede tu ti dajú len Dr v nemocnici kde ležíš, my nemáme tvoje parametre, výsledky a usg atď všetky výsledky vyšetrení. Keď máš obavy ci otázky musíš sa opýtať tvojho ošetrujúceho dr. Neboj ja som bola horšej situ ako si Ty ale ja som sem nevypisovala asi preto že mám viac rozumu ako ty. Ja som stránku MK nezaložila 😂😂😂🤦‍♀️

teressa30
22. júl 2020

bohužiaľ, lekári síce odpovedia na otázky, ale nepovzbudia, nedodajú žiadnu nádej, neprejavia žiadne emócie... úplne ťa chápem. Tiež som ležala niekoľko dní v nemocke, síce s iným problémom a zlým koncom, ale jediný, kto so mnou o tom chcel hovoriť, bola pani, čo upratovala... Tieto veci sa nedajú ovplyvniť a to, že máš myslieť pozitívne sa jednoducho nedá... už len toto písanie je samo osebe rozptýlenie, verím, že ti všetko dobre dopadne ❤

autor
22. júl 2020

@bambulienka25 keď si tu nevypisovala tak potom čo tu robíš? Chodíš sem zhadzovať ľudí asi však? Rozum..

autor
22. júl 2020

@teressa30 presne tak ďakujem ti za pochopenie viem ze všade sa nájdu dobrí ľudia aj zlí 😊 len ten pochopí čo vie čo to je trápiť sa ❤️ ďakujem ti

bambulienka25
22. júl 2020

Si v nemocnici, keď niečo tam je Dr. To je vše. A dosť často ani dr nevedia prečo sa deje to čo sa deje. Takže kľud

autor
22. júl 2020

@bambulienka25 a preto musíš do mňa rýpať? Ja nevidím na tom nič zlé keď sa bojím o svoje dieťa, je to normálna vec.. Lekár mi neporozprava či tu boli pacientky s niečím podobným a ako dopadli.

leaaaa
22. júl 2020

Ja som mala tiež hematom a po liekoch sa vstrebal. žiaľ keď prestalo byť srdiečko, nijak som to nepocítila...

autor
22. júl 2020

@leaaaa po akých liekoch? Niečo na hematom?

leaaaa
22. júl 2020

Ja som dostala vkladaci progesterón 2x1 a ascorutin 3x1. Ked som isla po týždni na kontrolu uz tam nebol.

bambulienka25
22. júl 2020

Ja nerýpem píšem pravdu , podaktoré robíte teáter

autor
22. júl 2020

@bambulienka25 a ty sa na tom teatry vyvrsujes

bambulienka25
22. júl 2020

Jasné samozrejme mám svoji zábavu 🤦‍♀️

Tu začni písať odpoveď...

Odošli